Hakkımızda

Ege Techno, Ege Consulting Eğitim ve Danışmanlık Limited Şirketi’nin teknolojik hizmetler geliştiren bir markası olarak 2021 yılında kurulmuştur. Ege Consulting’in ticari deneyimlerinden yola çıkarak başta iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere çeşitli alanlarda yazılım çözümleri geliştirmektedir. Ege Techno ürünleri 3 farklı ülkede uluslararası kuruluşlara yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Ege Techno, genç ve dinamik yazılım geliştirici kadrosu ile kuruluşların beklentilerini analiz ederek yüksek güvenilirlik, hız ve ekonomi sağlayan projeler üretmektedir.

Ege Techno’nun 2023 yılında geliştirdiği İş Sağlığı ve Güvenliği Alanında Kritik Faaliyetlerin Kontrolü yazılım projesi Pamukkale Teknokent ve KOSGEB Arge Ürge ve İnovasyon Destek Programları tarafından kabul görmüş ve desteklenmektedir.

Techno Report

Gözlem ve Ramak Kala Raporlama Yazılımı

Modern teknolojinin getirdiği kolaylıkları kullanarak, iş yerlerindeki tehlikeleri etkin bir şekilde raporlama ve yönetme imkanı sunar.

Techno Permit

Dijital İş İzin Sistemi Yazılımı

Techno Permit, İSG açısından kritik faaliyetlerin kontrolünde iş izin sisteminin basit ve verimli uygulanmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Techno Feed

Geribildirim Yönetim Sistemi Yazılımı

Kullanıcıların hizmetlerinizle ilgili geri bildirimlerini kolayca paylaşabilmeleri için tasarlanmış yenilikçi bir web uygulamasıdır.

Yenilikçi iş uygulamalarımızla tanışın.

Bize Ulaşın